05 Eylül 20212,280 Görüntülenme0 Yorum
Üçgen Keseli Lif Yapımı
Üçgen Keseli Lif Yapımı

Üçgen Keseli Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle çeyizlik lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu üçgen kese lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Üçgen Keseli Lif
Üçgen Keseli Lif

Sitemizde paylaştığımız ve bakanlarında hayran kaldıklarını söyledikleri diğer bir bu Çeyizlik Damat Lif örgüsüne bakmadan geçmeyin lütfen.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu yeni üçgen lif nasıl yapılır? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz.

Üçgen Keseli Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN