16 Kasım 2023320 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Sepet Lifi
Uzun Sepet Lifi

Uzun Sepet Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle sepet lif örgüsü isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Uzun Sepet Lif
Uzun Sepet Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Anlatımlı Uzun Lif# linkine tıklamadan geçmeyin.

Suzanın elişi dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu uzun lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Uzun Sepet Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN