13 Mart 20221,876 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Lif 2022 Tasarımı
Uzun Lif 2022 Tasarımı

Uzun Lif 2022 Tasarımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinize emin olduğum bu uzun lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra evinize de hava katacak olan bu uzun lif 2022 tasarım lif yapımını paylaşıyorum.

Uzun Lif 2022 Tasarım
Uzun Lif 2022 Tasarım

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Farklı Lif Arayanlara Çiçek Kabartmalı Lif modeline bakmadan geçen pişman olur.

Havva’nın hobi dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu uzun lif 2022 tasarım lif modeli nasıl yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinize mutlu günler dilerim.

Uzun Lif 2022 Tasarım Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN