24 Ekim 20185,322 Görüntülenme0 Yorum
Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, benim de çok beğendiğim bu tığ işi üçgen lif örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki en kısa sürede bitirdikten sonra canlı renkleri ile banyonuza renk katacak olan bu Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımı
Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yeni üçgen lif örgülerinin en tatlı hallerinden olan ve göze de çok hoş gelen bu Üçgen Altıgen Lif Modelini umarım sizlerde keyifle örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman süre önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Üçgen Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde örmeyi tercih ettiği bu Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi şekilde anlattığı bu Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Üçgen Motifli Altıgen Banyo Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN