28 Ağustos 20199,111 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Baklavalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Yeni Baklavalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Yeni Baklavalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 yeni uzun lif örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bu Yeni Baklavalı Uzun Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yeni Baklavalı Uzun Lif Modeli Yapımı
Yeni Baklavalı Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Uzun Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Uzun Lif Modellerinden olan ve yapımı da gerçekten çok hoş ve narin olan bu Yuvarlak Motifli Uzun Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Yeni Baklavalı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Baklavalı Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN