16 Mayıs 20174,813 Görüntülenme0 Yorum
Çilek Modeli Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Çilek Modeli Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Çilek Modeli Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Çilek Modeli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Video Açıklayıcı Anlatım

Sevgi dolu güzel günler olsun bayanlar, bugün yine çok hoş ve Kolay Lif Örneği olan Çilek Modeli Lif Modeli Yapılışını sizler için sunuyorum canlarım.

Çilek Modeli Lif Yapımı
Çilek Modeli Lif Yapımı

Ben çok beğendim hem gösterişli gözükmesi hem de Farklı Lif Modeli olduğu için Çeyizlik Örgüsü için çok uygun olduğunu düşünüyorum, yapacaklara şimdiden kolay gelsin güzel günlerde kullansın inşallah.

Bebeklerinizin ayağını sıcacık tutacak ve evinize renk katacak farklı patik çeşidi olan Karpuz Dilimli Bebek Patiği Yapılışına girmeden geçmeyin derim, Kolay Çilek Modeli Lif Modeli Yapımını tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni oldukça mutlu eder kızlar.

Çilek Modeli Lif
Çilek Modeli Lif

Diğer bir güzel ve Açıklamalı Farklı Lif Modeli olan Terlik Lif Yapımına bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum, sade ve detaylı şekilde Kolay Çilek Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Canım Anne Youtube Kanalına teşekkür ederiz.

Çilek Desenli Lif Nasıl Yapılır
Çilek Desenli Lif Nasıl Yapılır

Çilek Modeli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN