26 Kasım 2022821 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Çeyizlik Lifi
Yeni Çeyizlik Lifi

Yeni Çeyizlik Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle güzel lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki sevdikleriniz için örünce de olumlu dönüşlerini alacağınız bu 2023 lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Çeyizlik Lif
Yeni Çeyizlik Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini ve devamını istediklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Popüler Ve Kolay Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Fatmayla herşey dahil Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladığı bu lif nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Çeyizlik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN