29 Mart 20212,432 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Dilimli Lif Örgü
Yeni Dilimli Lif Örgü

Yeni Dilimli Lif Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve son zamanlarda gelin liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan bu Yeni Dilimli Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Dilimli Lif Örgüsü
Yeni Dilimli Lif Örgüsü

Tam anlamıyla pamuk örgü liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz de sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel lif örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Püsküllü Uzun Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için emek emek hazırladıkları bu Yeni Dilimli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Dilimli Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN