12 Mayıs 20215,098 Görüntülenme0 Yorum
Favori Uzun Lif Örgüsü
Favori Uzun Lif Örgüsü

Favori Uzun Lif Örgüsü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benimde gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için heyecanlandığım bu favori uzun lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Favori Uzun Lif Örgü
Favori Uzun Lif Örgü

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde sevdiklerini söyledikleri diğer bir bu Yeni Uzun Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Ören hanım Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için emek vererek hazırladıkları bu uzun lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Favori Uzun Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN