20 Şubat 20216,521 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı 2
Yeni Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı 2

Yeni Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı 2

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle battaniye örgüleri arayanların mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve daha önce paylaştığımız birince örgü videosunu devamın olan bu Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımını 2 videosunu sitemize ekliyoruz hanımlar.

Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı 2
Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı 2

Tam anlamıyla Gülcan volkan örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik yeni örgülerinde olmazsa olmazlarından olan ve göze de çok şık gelen bu battaniye örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Yelek Ve Battaniye Örgüsü na bakmadan geçmeyin derim.

Gülcan volkan duran Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek derledikleri bu Oval Motifli Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı 2 Videosu

BIR CEVAP YAZIN