23 Aralık 20204,026 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tasarım Tığ Oyası Yapımı
Yeni Tasarım Tığ Oyası Yapımı

Yeni Tasarım Tığ Oyası Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle tığ oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve eminim ki ister yazma kenarına isterseniz de fular kenarına işleyip güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Yeni Tasarım Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Tasarım Tığ Oyası
Yeni Tasarım Tığ Oyası

Tam anlamıyla sunanın oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz ya da evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 oya örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Zincir Kalpli Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sunanın el işleri Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Yeni Tasarım Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tasarım Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN