21 Temmuz 20194,415 Görüntülenme0 Yorum
Yıldız Kabartmalı Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Yıldız Kabartmalı Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Yıldız Kabartmalı Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 yıldız lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra banyosunda keyifle kullanacağı bu Yıldız Kabartmalı Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yıldız Kabartmalı Lif Modeli Yapımı
Yıldız Kabartmalı Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Çeyizlik çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerinde ki kabartma desenlerini çok beğeneceğine emin olduğum bu Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde zevkle örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Örgü Yıldız Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Rengarenk Yıldız Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Yıldız Kabartmalı Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yıldız Kabartmalı Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN