15 Ocak 2023714 Görüntülenme0 Yorum
2023 Papatya Yeni Lifi
2023 Papatya Yeni Lifi

2023 Papatya Yeni Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2023 lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu çiçekli lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

2023 Papatya Yeni Lif
2023 Papatya Yeni Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Çeyizlik Kare Lif 2023# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sevilayın renkli dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği yeni lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz.

2023 Papatya Yeni Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN