15 Ocak 20232,378 Görüntülenme0 Yorum
2023 Papatya Yeni Lifi
2023 Papatya Yeni Lifi

2023 Papatya Yeni Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2023 lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu çiçekli lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

2023 Papatya Yeni Lif
2023 Papatya Yeni Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Çeyizlik Kare Lif 2023# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sevilayın renkli dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği yeni lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz.

2023 Papatya Yeni Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN