06 Kasım 20198,579 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kıvrımlı Şal Yapımı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Kıvrımlı Şal Yapımı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Kıvrımlı Şal Yapımı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle kıvrımlı şal modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını tavsiye ettiğim ve isterseniz de hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu Tığ İşi Kıvrımlı Şal Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Kıvrımlı Şal Yapılışı
Tığ İşi Kıvrımlı Şal Yapılışı

Tam anlamıyla Anne İşleri Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de çok beğenip sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Yeni Şal Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Bayan Çeyizlik Örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Baklava Desenli Şal Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Anne İşleri Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Kıvrımlı Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi Kıvrımlı Şal Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN