06 Aralık 20204,546 Görüntülenme0 Yorum
2021 Yuvarlak Lif Örgüsü Yapımı
2021 Yuvarlak Lif Örgüsü Yapımı

2021 Yuvarlak Lif Örgüsü Yapımı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle lif örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan banyonuza da renk katacak olan bu 2021 Yuvarlak Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

2021 Yuvarlak Lif Örgüsü
2021 Yuvarlak Lif Örgüsü

Tam anlamıyla tamanne liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o iki renk ile nasıl güzel bir örgünün ortaya çıkacağına en başından beri şahit olacağınız bu yuvarlak lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Yeni Lif Modelina bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek hazırladıkları bu 2021 Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2021 Yuvarlak Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN