07 Mart 20231,056 Görüntülenme0 Yorum
Yuvarlak Çiçek Lifi
Yuvarlak Çiçek Lifi

Yuvarlak Çiçek Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2023 yuvarlak lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yuvarlak lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yuvarlak Çiçek Lif
Yuvarlak Çiçek Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Kutu Teknik Kare Lif 2023# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Gökçe Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği çiçekli lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim.

Yuvarlak Çiçek Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN