13 Kasım 2023263 Görüntülenme0 Yorum
2023 Kolay Kare Lifi
2023 Kolay Kare Lifi

2023 Kolay Kare Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni kare lif örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu 2023 kare lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

2023 Kolay Kare Lif
2023 Kolay Kare Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Anlatımlı Kolay Takım Lif# linkine tıklamadan geçmeyin.

Lif modelleri kerime Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu basit lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

2023 Kolay Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN