28 Mart 20184,895 Görüntülenme0 Yorum
Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle puf çiçekli lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve gerek o desenlerine gerekse de yapılışına hayran kalacağınız bu Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımı
Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Güzel Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İle Dilimli Lif Modelini inşallah sizlerde sorunsuz şekilde yapabilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir 2018 Lif Modellerinden olan bu Kare Helezon Lif Modeli Yapılışı llinkine tıklamanızı rica ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Dilimli Puf Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN