17 Mart 2023398 Görüntülenme0 Yorum
Yepyeni Desenli Lifi
Yepyeni Desenli Lifi

Yepyeni Desenli Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2023 yeni lif örgüleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu yepyeni desenli lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yepyeni Desenli Lif
Yepyeni Desenli Lif

Yakın bir azman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiklerini dile getirdikleri bu #Ponpon Lif İki Renk# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Lif Hobi Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek derlediği bu desenli lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim.

Yepyeni Desenli Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN