05 Eylül 20213,903 Görüntülenme0 Yorum
Altıgen Renkli Lif Yapımı
Altıgen Renkli Lif Yapımı

Altıgen Renkli Lif Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle farklı lif örgüsü arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu Altıgen lif örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Altıgen Renkli Lif
Altıgen Renkli Lif

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri diğer bir model olan Menekşe Lif Modeli süne göz atmadan geçen pişman olur.

Hanım Eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Altıgen lif örgüsü nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Altıgen Renkli Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN