15 Aralık 2023438 Görüntülenme0 Yorum
Sipariş Rekoru Kıran Lifi
Sipariş Rekoru Kıran Lifi

Sipariş Rekoru Kıran Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle beğenilen lif örgü örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu renkli lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Sipariş Rekoru Kıran Lif
Sipariş Rekoru Kıran Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Kutu Tekniği Kare Lifi# linkine tıklamadan geçmeyin.

Suzanın en işi dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Sipariş Rekoru Kıran Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN