01 Kasım 20195,747 Görüntülenme0 Yorum
Baklava Desenli Şal Yapımı Anlatımlı Videolu
Baklava Desenli Şal Yapımı Anlatımlı Videolu

Baklava Desenli Şal Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2020 desenli şal örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Baklava Desenli Şal Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Baklava Desenli Şal Yapılışı
Baklava Desenli Şal Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Şallarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Baklavalı Şal Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Şal Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Tığ İle Fıstıklı Şal Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Baklava Desenli Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Baklava Desenli Şal Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN