10 Ekim 20185,012 Görüntülenme0 Yorum
Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde bulunan bu 2019 çeyizlik banyo lif örneklerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için hazırladığımız ve benim de çok sevdiğim bu Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapımı
Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin zevkle örebileceği bu Uzun Banyo Lif Modelini umarım sizlerde kolayca bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Uzun Lif Örneklerinden olan ve göze de çok şık gelen bu Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına Baklava Dilimli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN