24 Kasım 20177,772 Görüntülenme0 Yorum
Miki Mause Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Miki Mause Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Miki Mause Kese Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel hanımlar, bugün çocuklarınızın çok ama çok seveceğini düşündüğüm bu 2018 kese lif modellerinden olan ve o canlı göze hoş gelen renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu Miki Mause Kese Lif Yapımını paylaşarak sizlere sunuyorum kızlar.

Miki Mause Kese Lif Yapımı
Miki Mause Kese Lif Yapımı

Youtube El İşlerinin en büyük isimlerinden olan ve benimde severek takip ettiğim sevgili Ören Hanım çalışanlarının güzelce anlattığı bu Yeni Kese Lif Örneğini kolayca yapmanız dileğiyle, yapmayı planlayanlarınız varsa şimdiden emeklerine sağlıklar olsun.

Sitemize eklediğimiz andan itibaren yoğun ilgi gören diğer bir Desenli Kese Lif Modellerinden olan ve benimde çok sevdiğim bu Kese Yastık Lif Modeli Yapımına girip incelemeden geçen çok şey kaçırır.

Ören Hanım Youtube Kanalına Miki Mause Kese Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Miki Mause Kese Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN