02 Nisan 20231,284 Görüntülenme0 Yorum
Buğday Başağı Kare Lifi
Buğday Başağı Kare Lifi

Buğday Başağı Kare Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle yeni lif örgüleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu buğday başağı kare lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Buğday Başağı Kare Lif
Buğday Başağı Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde olumlu dönüşlerini aldıkları diğer bir bu #Yepyeni Kare Lif 2023# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Hobim Örgü Lif Modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri buğday başağı kare lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Sevdiklerinizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Buğday Başağı Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN