18 Ocak 201811,465 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, en az benim kadar beğeneceğinizi düşündüğüm bu gelin çeyizlik 2018 lif modellerinden olan ve gerek o desenlerine gerekse de yapılışına bayılacağınız bu Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapımı
Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapımı

Tam anlamıyla Kare Lif 2018 Ören Hanım Modellerine layık olan bu Yeni Model Tığ İşi Kare Lif Örneğini umarım sizlerde güzelce bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Bayan Yelek Modelleri 2018 çeşitleri arayanlar için hoş bir alternatif olacağını tahmin ettiğim bu Simli Tığ İşi Bayan Yelek Yapılışına bakmadan geçeyim demeyin.

Ören Hanım Youtube Kanalına Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN