26 Haziran 201911,007 Görüntülenme1 Yorum
Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 güllü lif modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapımı
Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o desenlerine en az benim kadar hayran kalacağınız bu Güllü Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Örgü Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Çeyizlik Güllü Takım Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli
Çeyizlik Güllü Takım Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı Yorumları
Avatar
Behiye
2019-06-27 12:00:25
Harika olmuşlar
BIR CEVAP YAZIN