17 Kasım 20194,660 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu
Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle gelin çeyizi tığ oyası modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapılışı
Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapılışı

Tam anlamıyla Yeni Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre tercih edebileceğiniz bu Güzel Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir En Güzel Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu Tığ İşi Fıstık Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Çeyizlik Tığ İşi Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN