02 Haziran 20203,436 Görüntülenme0 Yorum
Çok İstenilen Kare Lif Yapımı Anlatımlı Videolu
Çok İstenilen Kare Lif Yapımı Anlatımlı Videolu

Çok İstenilen Kare Lif Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle çok güzel kare lif örgüleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Çok İstenilen Kare Lif Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Çok İstenilen Kare Lif Yapılışı
Çok İstenilen Kare Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan ipleriniz ile veya beğendiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Yeni Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Kare Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapımına bakmadan geçen pişman olur.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Çok İstenilen Kare Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok İstenilen Kare Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN