13 Haziran 20182,791 Görüntülenme0 Yorum
Denizci Modeli Ayakkabı Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu
Denizci Modeli Ayakkabı Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu

Denizci Modeli Ayakkabı Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, en az benim kadar çok seveceğinizi düşündüğüm bu emelce tabanlı patik örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde bitirdikten sonra ayağınız da çok hoş duracak bu Denizci Modeli Ayakkabı Patik Yapımını sitemize ekliyoruz.

Denizci Modeli Ayakkabı Patik Yapımı
Denizci Modeli Ayakkabı Patik Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Orguler Örgü Patik Örneklerine gerçekten yakışır olan bu Tabanlı Örgü Patik Emelce Modelini umarım sizlerde güzelce bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Patik Ayakkabı Modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de çok beğendiğim bu Gold Örgü Ayakkabı Patik Modeli Yapımı linkine tıklayınız lütfen.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Denizci Ayakkabı Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Denizci Modeli Ayakkabı Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-8 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-51 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-70 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN