02 Nisan 20189,367 Görüntülenme0 Yorum
Dolgulu Çiçek Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Dolgulu Çiçek Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Dolgulu Çiçek Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni tığ işi yıldız çiçek lif modellerinden olan ve gerçekten hem desenlerine hem de yapılışını benim de çok sevdiğim bu Dolgulu Çiçek Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz kızlar.

Dolgulu Çiçek Lif Modeli Yapımı
Dolgulu Çiçek Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Yeni Banyo Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İşi Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, elleriniz kollarınız dert görmesin.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2018 Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Kilim Desenli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Dolgulu Çiçek Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Dolgulu Çiçek Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN