10 Aralık 20221,558 Görüntülenme0 Yorum
Havalı Lif Örgüsü
Havalı Lif Örgüsü

Havalı Lif Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu güzel lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Havalı Lif Örgü
Havalı Lif Örgü

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Renk Çümbüşü Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü becerikliörgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek örgü lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Havalı Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN