28 Kasım 2023603 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Çiçekli Çeyizlik Lifi
Yeni Çiçekli Çeyizlik Lifi

Yeni Çiçekli Çeyizlik Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle çeyizlik lif örgü örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu videolu lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Çiçekli Çeyizlik Lif
Yeni Çiçekli Çeyizlik Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Papatyalı Kutu Teknik Lif# linkine tıklamadan geçmeyin.

Suna örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu çiçekli lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Yeni Çiçekli Çeyizlik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN