17 Mart 20213,941 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tasarım Lif Örgü Yapımı
Yeni Tasarım Lif Örgü Yapımı

Yeni Tasarım Lif Örgü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni tasarım lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Tasarım Lif Örgü
Yeni Tasarım Lif Örgü

Tam anlamıyla serpilin lif örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik lif modellerinin de olmazsa olmazlarından olan göze de çok hoş gelen bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Tasarım Uzun Lif Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin lif dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu yeni tasarım lif örgü nasıl yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tasarım Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN