05 Nisan 202112,405 Görüntülenme0 Yorum
İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oya
İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oya

İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oya

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle tığ oyası modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oyasını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oyası
İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oyası

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine benim kadar hayran kalacağınız bu ve göze de çok şık gelen bu tığ oyası örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel tığ oyası modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek hazırladıkları bu İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İğneden Tığa Tek Sıra Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN