23 Kasım 201721,066 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Patik Yapılışı Türkçe Videolu
İki Şişle Patik Yapılışı Türkçe Videolu

İki Şişle Patik Yapılışı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı hanımlar, bugün her birinizin çok sevip beğeneceğini tahmin ettiğim bu en güzel şiş patik modellerinden olan ve gerek o canlı göze hoş gelen renkleri gerekse de en az kendi kadar yapılışı da bir o kadar tatlı olan bu İki Şişle Patik Yapımını şimdi sizler için paylaşıyorum kızlar.

İki Şişle Patik Yapımı
İki Şişle Patik Yapımı

Sevgili Maviden Örgüler çalışanlarının özenle ve titizlikle anlattığı bu Desenli Patik Örneğini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, şimdiden hepinizin emeklerine sağlıklar olsun.

Yakın zaman önce sitemize eklediğimiz En Güzel Sehpa Örtüsü Modellerinden olan ve benim de çok beğendiğim bu Mekik Oyası Sehpa Örtüsü Modeli Yapılışına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Detaylı anlatımı ve tatlı dili ile bizlerinde öğrenerek örmesi için İki Şişle Patik Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Maviden Orguler Youtube Kanalına teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

İki Şişle Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-4 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-22 patik-modelleri-51 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-67 patik-modelleri-70
BIR CEVAP YAZIN