09 Nisan 20231,233 Görüntülenme0 Yorum
Kabartmalı Tığ İşi Lifi
Kabartmalı Tığ İşi Lifi

Kabartmalı Tığ İşi Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kolay lif örgüleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu kabartmalı tığ işi lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kabartmalı Tığ İşi Lif
Kabartmalı Tığ İşi Lif

Yakın bir azman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiklerini dile getirdikleri bu #Bahar Çiçeği Kolay Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Serap İle El Sanatları Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek derlediği bu tığ işi lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim.

Kabartmalı Tığ İşi Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN