24 Mayıs 201710,978 Görüntülenme1 Yorum
Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapımı Videolu Anlatımlı
Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapımı Videolu Anlatımlı

Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapımı Videolu Anlatımlı

Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapılışı Türkçe Video Detaylı Anlatım

Huzurlu ve bol bereketli günler olsun bayanlar, bugün ciddi anlamda El Örgüsü Örneği olan ve bir o kadar da evinize renk katacak göze hoş bir Yeni Tığ İşi Örgüsü olan Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapımını sizler için paylaşıyorum.

Sabunluk ve Peçetelik Nasıl Yapılır
Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapılışı

Biraz sabır ve emek istediği doğru hanımlar fakat emin olun çok hoş bir Peçetelik Ve Ya Sabunluk Örgüsü olacaktır, ördükten sonra Çeyizlik Örgü olarak kaldırabilir ve ya satarak ev bütçenize küçükte olsa kazanç sağlayabilirsiniz, yapacaklara sabır ve kolaylıklar diliyorum güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Süslemeli Peçetelik Yapımı
Süslemeli Peçetelik Yapımı

Kendi bozuk para cüzdanını kendisi yapmak isteyen bayanların kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm Kolay Ve Şık Örgü Cüzdan Yapımına girmenizi tavsiye ediyorum, zamanınız el verirse kızlar Yeni Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Diğer bir 2017 tığ oyası örneğimiz olan ve çok beğenilen Çeyizlik Fiyonklu Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim, emek vererek bizler için Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Örgüsü Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Ören Hanıma teşekkür ederiz.

Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapılışı
Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapılışı

Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
Kayık Sabunluk Ve Peçetelik Yapımı Videolu Anlatımlı Yorumları
Avatar
medine
2019-01-18 13:56:20
Çok güzel örmüşsünüz
BIR CEVAP YAZIN