01 Mart 20231,360 Görüntülenme0 Yorum
Kilim Desenli Beşşiş Patiği
Kilim Desenli Beşşiş Patiği

Kilim Desenli Beşşiş Patiği

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle patik örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu kilim desenli beşşiş patik örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.

Kilim Desenli Beşşiş Patik
Kilim Desenli Beşşiş Patik

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni patik modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinden çok beğendiklerini söyledikleri #Yeni Farklı Örgü Patik 2023# modeline bakmanızı rica ediyorum.

Haticenin Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu beşşiş patik nasıl yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Şimdiden emeğinize sağlık. Ailenizle hayırlı huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

Kilim Desenli Beşşiş Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN