09 Aralık 20204,365 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Örgü Battaniye Modeli Yapımı
Kolay Örgü Battaniye Modeli Yapımı

Kolay Örgü Battaniye Modeli Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle battaniye örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa sürede ördüğünden sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Kolay Örgü Battaniye Modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Kolay Örgü Battaniye Modeli
Kolay Örgü Battaniye Modeli

Tam anlamıyla örgücü şirin çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve isterseniz de kızlarınızın için çeyizlik örgüler niyetine tercih edebileceğiniz bu basit battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Lif Ve Battaniye Örgü Örneğina bakmadan geçmeyin derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek anlattıkları bu Kolay Örgü Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Örgü Battaniye Modeli Videosu

BIR CEVAP YAZIN