03 Mayıs 20206,459 Görüntülenme0 Yorum
Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapılışı Videolu
Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapılışı Videolu

Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle anlatımlı şiş örgü yelekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren ilk fırsatta yapmak için sabırsızlanacağınız bu Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapımı
Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Arısoy Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de sevdiklerinizi mutlu etmek için hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu Gelin Yeleği Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Beğenilen Gelin Yelek Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Yelpaze Modeli Gelin Yeleği Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Arısoy Örgü Evi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu Şiş İle Gelin Yelek Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Şiş İle Gelin Yelek Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN