19 Aralık 201913,286 Görüntülenme3 Yorum
Son Moda Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu
Son Moda Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu

Son Moda Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle yeni sezon oya örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve eminim ki yemeni kenarı işlemesinde çok şık duracak olan bu Son Moda Tığ Oyası Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Son Moda Tığ Oyası Yapılışı
Son Moda Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Sandığım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Moda Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Oya Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Sarma Oyası Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçen çok pişman olur.

Oya Sandığım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Son Moda Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Son Moda Tığ Oyası Yapılışı Videosu

Son Moda Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu Yorumları
Avatar
Esma sultan
2019-12-31 14:26:31
Selâm aleykum.
Avatar
melek
2019-12-31 14:40:02
Aleyküm selam
Avatar
Zeynep engel
2020-01-01 06:36:36
Selam
BIR CEVAP YAZIN