10 Kasım 20222,313 Görüntülenme0 Yorum
Takım Kare Lifi
Takım Kare Lifi

Takım Kare Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle takım lif örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eğer isterseniz çeyizlik niyetine de tercih edebileceğiniz bu kare lif örgüsünü sitemize ekliyoruz.

Takım Kare Lif
Takım Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Çarkıfelek Yuvarlak Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Filizin elifi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek takım lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Takım Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN