11 Aralık 20211,646 Görüntülenme0 Yorum
Lifim Şahane Uzun Lif Yapımı
Lifim Şahane Uzun Lif Yapımı

Lifim Şahane Uzun Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle uzun lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu beğenilen Lifim şahane uzun lif modelini sitemizde yayınlıyoruz.

Lifim Şahane Uzun Lif
Lifim Şahane Uzun Lif

Sitemizde daha önce yayınladığımız ve çok beğenilen modeller arasında yerini alan bir model daha Bu Lif Çeyizlerin Vazgeçilmezi-Lahana Lif linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu Lifim şahane uzun lif nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz. Hayırlı huzurlu günler dilerim.

Lifim Şahane Uzun Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN