06 Mayıs 20233,201 Görüntülenme0 Yorum
Tetris Desenli Kare Lifi
Tetris Desenli Kare Lifi

Tetris Desenli Kare Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu tetris desenli kare lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tetris Desenli Kare Lif
Tetris Desenli Kare Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Ortası Motifli Kare Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Filizin E’lifi Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek hazırladığı kare lif nasıl yapılır? videosuna teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Sevdiklerinizle hayırlı huzurlu günler.

Tetris Desenli Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN