05 Kasım 20195,429 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kalpli Lif Yapımı Videolu
Tığ İşi Kalpli Lif Yapımı Videolu

Tığ İşi Kalpli Lif Yapımı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kalpli lif örnekleri 2020 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gerçekten çok beğendiğim ve en yakın zamanda örmek için sabırsızlandığım bu Tığ İşi Kalpli Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Kalpli Lif Yapılışı
Tığ İşi Kalpli Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Lifperisi Arzu çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Motifli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilişiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Örgü Kalpli Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2019 Yeni Tasarım Kalp Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Lifperisi Arzu Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Kalpli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Kalpli Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN