31 Ekim 20205,204 Görüntülenme0 Yorum
Tırtıl Yelek Modeli Yapımı
Tırtıl Yelek Modeli Yapımı

Tırtıl Yelek Modeli Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle güzel yelek örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren en kısa süre de örüp güzel günlerde keyifle kullanabileceği bu Tırtıl Yelek Modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tırtıl Yelek Modeli
Tırtıl Yelek Modeli

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı yelek örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Sıralı Çamlar Yelek Örneğina bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Tırtıl Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tırtıl Yelek Modeli Videosu

BIR CEVAP YAZIN