30 Mart 20221,807 Görüntülenme0 Yorum
3 Renkli Papatyalı Uzun Lifi
3 Renkli Papatyalı Uzun Lifi

3 Renkli Papatyalı Uzun Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle uzun lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu 3 renkli papatyalı uzun lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

3 Renkli Papatyalı Uzun Lif
3 Renkli Papatyalı Uzun Lif

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini söyledikleri diğer bir bu Trabzanlı Kare Lif örgüsüne bakmadan geçmeyin lütfen.

Filizin elifi Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu 3 renkli papatyalı uzun lif nasıl örülür? Videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Umarım hepinize ilham olmayı başarabilmişizdir. Ailenizle hayırlı huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

3 Renkli Papatyalı Uzun Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN