24 Aralık 20178,003 Görüntülenme0 Yorum
Üzümlü Lif Yapımı Türkçe Videolu
Üzümlü Lif Yapımı Türkçe Videolu

Üzümlü Lif Yapımı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, benim gördükten sonra çok beğendiğim bu üzümlü 2018 lif modellerinden olan ve gerek o göze hoş gelen desenlerine gerekse de ortaya çıkan harika renk uyumuna hayran duyacağınızı düşündüğüm bu Üzümlü Lif Yapılışını şimdi sizler için sitemize ekliyorum canlarım.

Üzümlü Lif Yapılışı
Üzümlü Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne 2018 Lif Örneklerine yakışır olan bu anlatımlı 2018 Tığ İşi Lif Modelini inşallah sizlerde güzelce bitirebilirsiniz kızlar, yapacakların ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Sitemizde bulunan diğer bir Yeni 2018 Lif Örneklerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Kolay Zikzak Lif Yapımına bakmadan geçeyim demeyin meleklerim.

Tamanne Youtube Kanalına Üzümlü Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Üzümlü Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN