21 Ekim 20221,933 Görüntülenme0 Yorum
V Desenli Uzun Lifi
V Desenli Uzun Lifi

V Desenli Uzun Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle uzun lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu V desenli uzun lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

V Desenli Uzun Lif
V Desenli Uzun Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde derlediğimiz diğer bir örgü lif çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde fazlasıyla beğenisini toplayan bu Lif İpinden Simli Çiçek Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Pembe Ana Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri v desenli uzun lif nasıl örülür? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Hepinize mutlu, huzurlu, bereketli günler dilerim.

V Desenli Uzun Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN